Про нас

Про нас

Ми займаємося реабілітацією тяжкохворих на протязі більше ніж 30 років.

За 30 років роботи ми вспіли допомогти тисячам наших клієнтів з обмеженими фізичними можливостями, які встали на ноги завдяки нашим технологіям, встановили десятки світових рекордів, стали знаменитими і повноправними членами суспільства – всупереч усім несприятливим прогнозам.

Наша місія

Місія компанії «Великий Волхв» – дати змогу клієнту поліпшити свій стан здоров’я та якість життя. Запропонувати людині можливість зміцнити своє здоров’я. Ми використовуємо перевірені авторські методи звукорезонансої реабілітації. Ми також створили лікувально-профілактичні бальзамічні витяжки з унікальних фітокомпозицій.

Наше бачення

Заглянути в далеке минуле, повернутися до нього, перепросити, відкрити втрачені таємниці, великі духовні і культурні цінності, стати мудрішими, зберегти для майбутніх поколінь, вберегти життя, вберегти планету, аби життя стало цікавішим, привабливішим, повноціннішим, досконалішим.

Відповіді на Ваші запитання

Ми підготували серію відповідей на актуальні питання. Якщо Ви не знайшли відповіді на свої запитання, Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас шляхом.
Відповіді на запитання