Бальзами

Бальзами академіка Віктора Гаврилюка

Колекція лікувально-профілактичних бальзамічних витяжок, результат яких обумовлений комплексною дією лікарських і харчових рослин, що містять біологічно активні речовини і природні антибіотики.
Асортимент бальзамів

Бальзами академіка Віктора Гаврилюка.

Цілющі властивості трав Віктор Гаврилюк використав під час унікальної розробки бальзамів – новітніх комплексних природних препаратів, які є екологічно чистими концентратами витяжок з більше 100 рослин та виготовлені за стародавнім українським рецептом. Усього 5-9 крапель на ложку води один раз на день – і Ваш організм матиме надійний захист від більшості хвороб.

Імуномодулюючий бальзам

Унікальна фітокомпозиція в боротьбі з найбільш поширеними вірусами і супутніми бактеріальними інфекціями. Рослинні антибіотики витяжки перешкоджають активізації патогенної і умовно-патогенної мікрофлори. Крім специфічного противірусного і бактерицидного дії, витяжка сприяє відновленню імунної системи.

Детальніше

Жіночий бальзам

Забезпечує широкий спектр фармакологічної активності та терапевтичної дії при захворюваннях сечостатевої системи у жінок. Продукт має виражену антиоксидантну, репаративне і протизапальну дію на репродуктивні органи, що дозволяє досягти оптимального співвідношення прогестерону і естрогену, відновлюючи таким чином гормональний баланс жіночого організму.

Детальніше

Чоловічий бальзам

Продукт сприяє посиленню синтезу чоловічих статевих гормонів, дозволяє попередити вікові гормональні порушення, виникнення простатиту і аденоми простати, сприяти розсмоктуванню доброякісних новоутворень.

Детальніше

Біологічно активні речовини

Додаткове джерело біологічно активних речовин

Імунітет

Загальнозміцнюючий та імуномодулюючий засіб

Противірусний ефект

Мають  противірусну і бактерицидну дію при різних «простудних» захворюваннях;

Відповіді на Ваші запитання

Ми підготували серію відповідей на актуальні питання. Якщо Ви не знайшли відповіді на свої запитання, Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас шляхом.
Відповіді на запитання

Більше нашої продукції

Повний асортимент продукції та авторських методів реабілітації, перевірених практикою і часом, чиї розробки довели свою ефективність в Україні, Беларусі, Польщі, Іспанії, Португалії, Італії, Англії та інших країнах світу.

Асортимент продукції