Часто вживані запитання

На чому грунтується вплив звукорезонансних реабілітаційних програм?

Наш спосіб ґрунтується на принципах музикальної звукорезонансної терапії (МЗРТ), яка являє собою сукупність прийомів і методів, спрямованих на розширення і збагачення спектру доступних людині переживань і формування у нього такого стану психіки, якій допоможе йому стати здоровим і фізично досконалим.Багаті почуття і високі думки є головною складовою цього виду фізичної та психологічної реабілітації за допомогою музичної звукорезонансної терапії академіка Віктора Гаврилюка.Відомо, що у людей різних типів мислення, гуманітарного або технічного, в постійній активності знаходяться або ліва, або права півкуля, що і заважає їм займатися роботою, при якій потрібна активність протилежної півкулі. Прослуховування наших музичних композицій допомагає півкулям вашого мозку працювати з однаковою ефективністю. Багатьма психофізіологами було помічено, що ритми музики роблять сильний вплив на біоритмічні структури мозку, які під впливом музики налаштовуються на частоту сприйманих ритмів.

Але ще більш ефектективним є голос (пісня) клітини живого організму. Для кожної клітини вона може бути індивідуальна, але завжди узгоджена і прийнятна в загальному сприйнятті. Кожна клітина вибірково використовує тільки їй одній притаманні характеристики, що не на шкоду іншим.Основу нашої техніки оздоровлення становить вплив спеціальних багатотональних звуків (до 30%) виражених в музичній композиції.

Головна і першорядне відновлюєча і профілактичична дія на внутрішні органи організму людини надають нейтринні резонансні коливання (наше «ноу-хау»). Жива, хоч і зовсім ослаблена клітина, використовуючи матричну пам’ять ДНК, самостійно приймає рішення, що їй на користь, а що на шкоду.

Як краще проводити ваші тренінги? Чи залежить результат тренінгу від гучності звуку?

Тренінги бажано проводити в просторому, що не захаращенном меблями, приміщенні (щоб уникнути гострих кутів при інтенсивних рухах). Найкраще проводити такі заняття під відкритим небом (у парку, на галявині, в поле). Допомогає сама природа. Музика майже не грає ролі в відновлюючих і розвиваючих процесах, тому її звучання не повинно перевищувати 1/4 потужності вашого програвача. А головне – повне розслаблення.

У чому різниця між звукорезонансною реабілітацією і гіпнозом?

Зазвичай під гіпнозом розуміють процес, коли людину дозованими стресовими навантаженнями вводять в стан підвищеної сугестивності, яким керує гіпнотизер.

В процесі гіпнозу у людини відключається свідомість, захищаючись від зовнішнього подразника, занурюючись в трансовое несвідомий стан. У більшості випадків людина ще тривалий час відчуває неприємні, гнітюче його наслідки.

Наша технологія призначена для самостійного управління своїм функціональним станом. Прослуховуючи звукорезонансні реабілітаційні програми на наших дисках, Ваша свідомість не відключається, Ви повністю контролюєте ситуацію, можете спілкуватися і в будь-який момент перервати тренінг, а потім, за бажанням продовжити.

Кому не рекомендується прослуховування звукорезонансних реабілітаційних програм?

Людям, які страждають епілепсією. Якщо людина страждає аритмією, пов’язаної з органічними причинами (наприклад, після міокардиту або при наявності кардіостимулятора) не рекомендується прослуховання наших звукорезонансних реабілітаційних програм, в зв’язку з небезпекою посилення ступеня тяжкості аритмії.

При наявності у людини ситуаційно обумовленої аритмії функціонального походження, ми рекомендуємо прослуховування, особливо програми релаксационного характеру, що може позитивно вплинути не тільки на порушений ритм серця, але і на загальний стан людини.

Люди, які застосовують психоактивні препарати, на час прийому повинні обмежити роботу з звукорезонансними реабілітаційними програмами. Це пов’язано з можливістю зміни ефектів дії реабілітаційних програм.

При рясному вживанні міцних спиртних напоїв взагалі не рекомендується прослуховувати звукорезонансні реабілітаційні програми, з огляду на можливість неадекватного сприйняття дійсності і непередбачуваної поведінки людини у звичайній обстановці.

У всіх випадках, беручи до уваги унікальність кожної людини, ці питання повинні вирішуватися індивідуально з Вашим особистим лікарем.

Чи можливий перезапис, копіювання на інші носії реабілітаційних аудіопрограм, що містяться на диску?

Виготовлення диска – складна і трудомістка технологія. При простому копіюванні на інші носії або тиражуванні буде допущено не менше 70% спотворень – повністю втрачаються запорогові ефекти , які «включають» внутрішні захисні механізми Вашого організму.

Слід пам’ятати, що основним носієм реабілітаційних програм є сам CD, а не музика (всього 30%). І будь-яке копіювання може мати цілий ряд небажаних негативних ефектів.

Тому, щоб уникнути непорозумінь на кожному оригінальному CD є захисна фірмова голограма.

На яких програвачах можна слухати звукорезонансні реабілітаційні програми?

Слухати звукорезонансні реабілітаційні програми можна за допомогою будь-якого наявного виду програвача.

Якість програвача і його технічний стан важливо для самого CD – його довговічності. Тут вибір залишається за вами.

Які є протипоказання до застосування бальзамів?

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів. Годування грудьми, вагітність.