Звукорезонансна реабілітація

Звукорезонансна реабілітація

Це – здоровий спосіб життя.

Це методи, якими може користуватися кожна людина.

Придбати

Звукорезонансні реабілітаційні програми.

У процесі прослуховування СД-диска В. Гаврилюка розробляються давні травми, переломи, які давно Вас турбували, артрити, артрози, коксоартрози, радикуліти, Хвороба Бехтєрева, захворювання кісток і крові, виводяться «солі» (остеохондроз), каміння і пісок із нирок і жовчного міхура, лікуються усі запальні процеси, безпліддя, аденома передміхурової залози, міома, мастопатія (більшість новоутворень), швидко активується і моделюється імунітет.

Майстер-диск

Майстер диск – унікальний метод звукорезонанской реабілатаціі орієнтований на людей, які вже раніше ознайомилися з нашими технологіями. Один з найсильніших існуючих дисків для проведення тренінгів.

Детальніше

Молитва про здоров’я

Швидко відновлює втрачені фізичні функції організму, відновлює рухливість хребта і суглбів. Відновлює втрачену функцію внутрішних органів, обмін речовин і кровообіг. Формує і зміцнює імунітет, відновлює репродуктивну функцію і дає змогу повернутися до повноцінного фізичного життя.

Детальніше

Індо-Арата

Стародавні індоєвропейські знання і современеной технології об’єднали в унікальну систему тренінгів, які дозволяють активізувати природні сили організму, отримати необхідний заряд життєвої енергії, а також позбудеться від хвороб, які досі вважалися невиліковними.

Детальніше

Відповіді на Ваші запитання

Ми підготували серію відповідей на актуальні питання. Якщо Ви не знайшли відповіді на свої запитання, Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас шляхом.
Відповіді на запитання

Більше нашої продукції

Повний асортимент продукції та авторських методів реабілітації, перевірених практикою і часом, чиї розробки довели свою ефективність в Україні, Беларусі, Польщі, Іспанії, Португалії, Італії, Англії та інших країнах світу.

Асортимент продукції