Ольга Фесянова

Ольга Фесянова

Інструктор по методу звукорезонансної терапії. Досвід роботи — 3 роки.
Україна, Рівне
+380967305833

Фесянова Ольга Валеріївна, 28.04.1991 року народження, за освітою –психолог,  практикуючий реабілітолог за методом звукорезонансної терапії Віктора Михайловича Гаврилюка.

Родом з Івано-Франківщини. Проживаю в місті Рівне. Цікавлюсь та вивчаю натуропатію, здоровий спосіб життя та харчування, практикую пророщування зерен, мікрозелень. Захоплююсь арт-терапією, вивченням лікарських та харчових рослин. Люблю творчість, природу, тишу, відповідальних щирих людей, активний відпочинок, захід сонця, фортепіанну музику. Звукорезонансною терапією займаюсь лише з тими людьми, які звертаються за власним бажанням, чітко розуміють чому і якого результату хочуть досягнути і яких зусиль готові для цього прикласти.

Вивчаючи курс клінічного психолога, переконувалась у взаємозв’язку фізичних недуг з психологічними. З часом прийшла до висновку, що вилікувати тіло не вилікувавши душу практично не можливо. Відвідавши семінари Віктора Михайловича Гаврилюка, зрозуміла, що це саме та сфера, якою я хочу займатись, оскільки метод звукорезонансної терапії поєднує в собі реабілітацію одночасно і душі і тіла, а не розділяє їх на окремі субстанції, як психологія; чи тіло людини на окремі органи і системи, як медицина. Найбільш переконливим аргументом ефективності даного методу стала його екологічність, так ми називаємо в психології те, що впливає лише позитивно на людину, що не може завдати абсолютно ніякої шкоди, а саме це і є основним принципом справжнього цілителя – не нашкодити.

Перші результати звукорезонансної терапії відчула на собі одразу ж під час семінару Віктора Михайловича, оскільки сама страждала сколіозом, остеохондрозом, зміщенням дисків після аварії. Завдяки даної терапії позбулась дискинезії жовчновивідних шляхів, очистила нирки від піску, поборола проблеми в жіночій сфері, завагітніла, виносила та народила. Та найбільшою проблемою для мене були страхи та фобії, яких теж допоміг позбутись Віктор Михайлович протягом декількох хвилин раз і назавжди. Через деякий час почала практикувати даний вид терапії з іншими людьми, спочатку з родичами, а потім зі знайомими. Результати завжди вражали: в маленької сестрички вдавалась знімати біль і жар при прорізувані зубів, в іншої дівчинки 7 років побороли дерматит. В хлопця, який  до 19 років пережив по декілька переломів на обох руках та ногах вдалось відновити повноцінне їхнє функціонування, побороти аритмію серця, нормалізувати роботу всього організму.

Працюючи в ДП СОК «Джерельце» з групою із 37 дітей віком від 6 до 14 років в 2013 році, позитивні зміни спостерігались не лише у відновленні функціонального стану організму та в загальному оздоровлені, а й в психологічній гармонізації поведінки, а також у стрімкому розвитку інтелектуальних та творчих здібностей.

Майже 3 роки працювала з бажаючими в Дубровицькому районі. В усіх випадках терапіє дає свій позитивний результат. В людей відновлюється нервова система (стають спокійніші, врівноваженіші, зникає безсоння, судороги, нервовий тік, відчувають прилив сил), кровоносна система (відновлюється ритм серця, нормалізується тиск, зникає задишка, спазми судин головного мозку, відновлюється кровообіг кінцівок та всього організму), прочищаються жовчні канали, виводяться солі та токсини з організму, вимивається пісок та камінчики, розробляється опорно-руховий апарат. В однієї жінки 55 років зникла застаріла шестилітня  кіста на коліні розміром в добрий кулак, до занять їй важко було самій одягти взуття, а на заняттях вона ставала практично на місток. Декілька жінок відмічали полегшення у протіканні клімаксу. Працювала з жінкою 40 років, яка скаржилась на сильні головні болі та біль в спині, нагинатись і обертатись приходилось з великим зусиллям, вночі мучили судороги і безсоння. Після першого заняття не бачила її два тижня, а при зустрічі вона розказувала, що весь цей час настільки добре себе почувала, що забула про вищезгадані проблеми. Оскільки дана терапія розрахована на людей до 60 років, найбільше вразив результат досягнутий з жіночкою 72 роки, з якою займалась в неї дома, оскільки їй було дуже важко ходити. Вона скаржилась на постійні болі в ногах, попереку через які не могла спати і нічого робити, та коли я прийшла проводити четверте заняття, застала її за рубанням дров, після п’ятого забула про нічні незручності і насолоджувалась спокійним сном, хоча до цього перепробувала і різноманітні масажі, і лежала в лікарні, і проколола декілька курсів дорогих лікарств, які не дали абсолютно ніякого результату.

Працювала із жінкою близько 50 років,  яка крім фізичних недуг, страждала ще й від психологічних проблем, які були наслідком важких психологічних травм пережитих в ранньому дитинстві.  Позбутись даних проблем вдалось вже після п’ятого сеансу,  що є дуже хорошим результатом, для порівняння, досвідченому психотерапевту для цього прийшлось би працювати, як мінімум рік, по два сеанси в тиждень.

Також дуже вразив випадок з жінкою 38 років, в якої виявили камінь в жовчному 13 мм. Займалась вона кожен день і вже через місяць він зменшився до 8 мм, а до кінця року зник повністю.

Безмежно щаслива, що мала змогу співпрацювати пліч-о-пліч з Віктором Михайловичем більше 7 років, та могла не лише спостерігати за дивовижними зціленнями більше сотні людей, які не лінуючись працювали над собою, а й відчувати чудові результати на собі та своїх близьких.