Віктор Гаврилюк

Віктор Михайлович Гаврилюк

Віктор Михайлович Гаврилюк

Академік. Віце-президент УМАОІ. Президент Академії перспективного розвитку особистості. Психолог-аналітик. Реабілітолог. Автор звукорезонансних реабілітаційних, відновлювальних і розвиваючих тренінгів. Командор міжнародних експедицій на виживання в екстремальних умовах за участю дітей-інвалідів.

Досягнення:

2017
Медаль "Знання, душу, серце - людям"

Нагороджений медаллю “Знання, душу, серце – людям”

2017
Академія перспективного формування особистості

Зареєстрована і розпочинає свою діяльність Академія перспективного формування особистості

2016
Медаль "З врятовані життя"

Нагороджений медаллю “З врятовані життя”

2015
Перспективне формування особистості УМАОІ

Відкрито Відділення перспективного формування особистості УМАОІ, на Рівненщині. Заплановано створення реабілітаційного і навчального Центру перспективного розвитку людини на Рівненщині (с. Мала Мощаниця, Здолбунівського р-ну, на Рівненщині).

2012
Українська міжнародна академія оригінальних ідей

Відновлення діяльності Української міжнародної академії оригінальних ідей. Друга книга “Вихід є завжди”.

2010
Перша книга

Перша книга: “Выход есть всегда”.

2009
Гвінея Бісау (острівна Гвінея).

Гвінея Бісау (острівна Гвінея). Республіка Берег Слонової Кістки.

2008
Кот-д'Івуар. Ямусукро.

Кот-д’Івуар. Ямусукро. На запрошення наближених до президентської сімї. Бенін. Того. ст.. Ломе. Дикі племена. Вивчення традицій Вуду.

2007
Практики в національній клініці і Медичному університеті.

Гвінея (континентальна) – практики в національній клініці і Медичному університеті.

2006
Лісабонська академія натуральної медицини.

Контракт з Лісабонською академією натуральної медицини. Створені реабілітаційні центри в Фаро, Портімао, Порто, Лісабоні, Фатімі, Бразі, Марбельї.

2005
Робота за кордоном

Робота в Іспанії, Португалії, Великій Британії.

2005
Участь у проекті Голтіса і компанії "MAJESTIK TV"

Участь у проекті Голтіса і компанії “MAJESTIK TV” (голодування 42 дні без їжі. Із них 12 днів без води.)

2004
"Не втрачайте надії 2004"

Трансконтинентальна міжнародна вело-експедиція на виживання в екстремальних умовах за участю дітей-інвалідів: – Київ – Магадан “Не втрачайте надії 2004”.

2003
"Не втрачайте надії 2003"

Третя вело-експедиція на виживання в екстремальних умовах за участю дітей інвалідів “Не втрачайте надії 2003”

2002
"Не втрачайте надії 2002"

Друга вело-експедиція на виживання в екстремальних умовах за участю дітей інвалідів “Не втрачайте надії 2002” Перемога на Міжнародному фестивалі “ДУХОВНИХ ТРЕНІНГІВ”

2001
“Не втрачайте надії 2001”

Перша вело-експедиція на виживання в екстремальних умовах за участю дітей інвалідів “Не втрачайте надії 2001”. Наймолодшому часнику, неповних чотири роки. Перемога на Міжнародному фестивалі “ЗВУКУ”.

2000
Перемога на міжнародному фестивалі

Перемога на міжнародному фестивалі “PSYCHO” ЛАБІРИНТИ РЕАЛІЙ”.

1997
Звукорезонансні тренінги з фізичної реабілітації

Завершив робота над звукорезонанзними тренінгами з фізичної реабілітації і формування особистості. Створив унікальні імуностимулятори на фіто-бальзамічні основі і інформаційних полях. Перемога над остеохондрозом, артритом, артрозом, коксоартрозом, хворобою Бехтєрєва, нейродермітом і стафілококом золотистим. Народження сина Давида (м. Рівне). Присвоєно звання Академіка Української міжнародної академії оригінальних ідей.Перші репресії з боку влади.

1996
Благодійний фонд "ХРИСТИНА"

Засновник приватного благодійного фонду “ХРИСТИНА” (м. Вінниця), і телепрограми “ВІННИЦЬКИЙ ПЛИН”, на обласній ТРК. Співпраця з академіком, Євгеном Степановичем Товстухою. Перемога над раком шкіри і кісток, над лімфогранулематозом. Піший похід в північну, високогірну Індію в пошуках легендарного “Ашраму” 40 днів). Присвоєно: – ім’я “Волхв” (Мудрий, Мудрець), на санскриті; звання: – Великий Гуру і Золотий гуру. Дав обітницю, не збривати бороду.

1995
Західний регіональний центр Української асоціації народної медицини "НАРОДНА АКАДЕМІЯ"

Засновник Західного регіонального центру Української асоціації народної медицини “НАРОДНА АКАДЕМІЯ” (м. Млинів) . Успіх в лікуванні хронічного безпліддя. неоперабельної між хребцевої грижі, цирозу печінки з асцитом, раку шлунку. Зустріч з дідом Петром (Дивин, Брусиловського району, що на Житомирщині).

1994
Еміграція до Польщі.

Вимушена еміграція до Польщі. Офіційний статус уролога травматолога і терапевта. Праця: в опіковому центрі в Семеновіцах Шльонських, в центрі ВІЛ-СНІД у Варшаві. Успішна передачі інформації на відстані і трансформування її в енергію.

1993
Знеболення і корекція переламаних тазових кісток після аварії.

Знеболення і корекція переламаних тазових кісток після аварії. Складання кісток і відтворення фізичних рухів у важко травмованого на відстані в одинадцять тисяч кілометрів. Радіозв’язок налагоджений військовими з госпіталю м. Півек (Магаданська обл..). Мандрівка через Непал. Навчання на Тибеті (“Цигун”, “Тай чі”). Духовні і фізичні практики в Болгарії (Софія, Варна).

1991
Благодійний реабілітаційний центр "ВІФАНІЯ"

Засновник благодійного реабілітаційного центру “ВІФАНІЯ” (м. Тальне, Черкаської обл.). Співпрацює з професором, нейрохірургом Львівського медичного університету, директором діагностичного центру на Пекарській, Зелінською. Перемога над хронічним остеомієлітом. Запрошення до Хайфи.

1989
Благодійний реабілітаційний центр

Засновує благодійний реабілітаційний центр “Віфанія” (м. Івано-Франківськ). Відроджує Характерництво. Зустріч з дідом Гаврилом (м. Львів).

1980
Каскадер в "Союздкержцирку"

Каскадер в “Союздкержцирку”. Трюки: “Мертва петля” під куполом, “Шар смерті”. “Політ на мотоциклі”. Атракціони: “Вертикаль”, “Автородео”, “Автомоторевю”.

1978
Мандрівка в Кизил-Куми.

Мандрівка в Кизил-Куми. Заблукав в Пустелі. Вийшов сам.

1975
Львівський кіно-технікум

Львівський кіно-технікум. Візит до Вільбівського діда (с. Вільбівне, за Острогом). Московський літературний інститут. Відрахований, через позначку в паспорті “ЧСВН” (член сім’ї ворогів народу), і, народжений в ГУЛАзі. Подався до Середньої Азії (м. Зарафшан, що в Узбекистані).

1974
Зустріч з Ульбарівським

Зустріч з Ульбарівським (лікар. М. Дубно).

1968
Далекі мандри і знаймоство.

Пішов у далекі мандри. Чорногора, Піп Іван, Писаний Камінь. Знайомитьсґя з карпатським мольфаром Михайлом Нечаєм. Пересікає державний кордон і два місяці живе у Празі охопленій війною. Повернений в Україну. Залишений на другий рік у п’ятому класі. Знайомство з Вольфом Мессінгом (м. Дубно).

1962
Знайомство з дідом Леонтієм

Знайомиться з дідом Леонтієм (Святим Леонтієм), с. Нова Мощаниця.

1959
Повернення в Україну

З батьками повертається в Україну (с. Мала Мощаниця)

1958
Зустріч з шаманами

Зустріч з шаманами. Благословення, врятованого отця Ореста.

1955
Зареєстрований як новонароджений

З Кадикчана, частину в’язнів, що ще могли фізично працювати, перевели в Нексикан, на поселення, що мало чим відрізнялося від попереднього, але дозволялося вільне пересування між бараками і велося будівництво нових бараків. Тут, у невеличкому селищі, був зареєстрований як новонароджений і отримав, дуже сумнівне, але право на життя.

1954
Рік народження

Рік народження. Кадикчан (Долина смерті). Табір смертників, в який, на каторжні роботи відправляли в’язнів з усіх таборів і з якого уже ніхто не повертався живим.

Відповіді на Ваші запитання

Ми підготували серію відповідей на актуальні питання. Якщо Ви не знайшли відповіді на свої запитання, Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас шляхом.
Відповіді на запитання